>
YATIRIM DANIŞMANLIGI

YATIRIM DANIŞMANLIĞI

MH Consultancy; yurtiçi ve yurtdışı piyasaların yanı sıra​ araştırma ekibi ile koordineli çalışarak, analist ve trader’ların analiz ve beklentilerini değerlendirdikten sonra size özel yatırım önerilerine dönüştürür. Alım satım kararlarınız yatırım danışmanınız tarafından gerçekleştirilir.

MH Consultancy
 1. KAZAKİSTAN

  MH Consultancy Kazakistan'da uluslararası yatırım fonları, finans kurumlarının ve geliştirici şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik yatırımlar ile ilgili, mesleki yüksek eğitim ve yurtdışı yatırım konusunda deneyimli ve profesyonel ekibi ile birlikte şirketlere ve bireylere hizmet vermektedir.

 2. LİBYA

  MH Consultancy Libya'da uluslararası yatırım fonları, finans kurumlarının ve geliştirici şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik yatırımlar ile ilgili, mesleki yüksek eğitim ve yurtdışı yatırım konusunda deneyimli ve profesyonel ekibi ile birlikte şirketlere ve bireylere hizmet vermektedir.

 3. SİNGAPUR

  MH Consultancy Singapur'da uluslararası yatırım fonları, finans kurumlarının ve geliştirici şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik yatırımlar ile ilgili, mesleki yüksek eğitim ve yurtdışı yatırım konusunda deneyimli ve profesyonel ekibi ile birlikte şirketlere ve bireylere hizmet vermektedir.

 4. MALEZYA

  MH Consultancy Malezya'da uluslararası yatırım fonları, finans kurumlarının ve geliştirici şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik yatırımlar ile ilgili, mesleki yüksek eğitim ve yurtdışı yatırım konusunda deneyimli ve profesyonel ekibi ile birlikte şirketlere ve bireylere hizmet vermektedir.

 5. Katar

  MH Consultancy Katar'da uluslararası yatırım fonları, finans kurumlarının ve geliştirici şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik yatırımlar ile ilgili, mesleki yüksek eğitim ve yurtdışı yatırım konusunda deneyimli ve profesyonel ekibi ile birlikte şirketlere ve bireylere hizmet vermektedir.

REFERANSLARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

İLETİŞİM

Bilgi almak için formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

There was a problem validating the form please check!
The connection to the server timed out!
Successfully sent!!

Telefon: 0212 830 38 00

Adres: Ayazağa mahallesi Mimar sok. Seba Office Boulevard D Blok No:63 Sarıyer- İstanbul